„And Just Like That” – będzie drugi sezon

And Just Like That, sequel kultowego serialu produkcji HBO Seks w wielkim mieście wróci z drugim sezonem.  Michael Patrick King potwierdził kontynuację serialu, który w lutym zakończył swój 10-odcinkowy pierwszy sezon. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis pełniące funkcję producentów wykonawczych powtórzyły swoje role z oryginalnej serii.

„Jestem zachwycony i podekscytowany, że mogę opowiedzieć więcej historii o tych żywych, odważnych postaciach – granych przez tych potężnych, niesamowitych aktorów” 

Powiedział showrunner Michael Patrick King w oświadczeniu. 

„Faktem jest, że wszyscy jesteśmy zachwyceni. I tak po prostu… nasze życie seksualne wróciło.”

Sarah Aubrey, szefowa oryginalnego materiału HBO Max, dodała: 

„Byliśmy zachwyceni kulturową rozmową prowadzoną przez te postacie i ich historiami osadzonymi w świecie, który już tak bardzo znamy i kochamy. Jesteśmy dumni z pracy, jaką Michael Patrick King i nasi wspaniali scenarzyści, producenci, obsada i ekipa wykonali, aby przenieść te historie na ekran. Nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą, co czeka nas w  drugim sezonie.”

Oprócz Parker, Nixon i Davis w obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się Mario Cantone, David Eigenber, Willie Garson, Evan Handler i Chris Noth, a także Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker i Karen Pittman. 

Czwarta członkini głównej obsady Seksu w wielkim mieście, Kim Cattrall, nie jest częścią produkcji po kłótni z Sarah Jessicą Parker. Jej postać, Samantha Jones, była obecna w serialu za pośrednictwem wiadomości tekstowych z Carrie Bradshaw. Również twórcy SATC Darren Star i Candace Bushnell, których książka była podstawą oryginalnej serii nie zostali  zaangażowani w sequel.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu