„American Gods” anulowani?

Neil Gaiman tworzy niesamowite historie. Jedną z nich jest powieść Amerykańscy bogowie (ang. American Gods), którą wielu uważa za naprawdę dobrą. Nic więc dziwnego, że w dobie ekranizacji interesujących utworów, serialowi twórcy zwrócili na nią uwagę. 

Od kilku lat możemy więc oglądać perypetie bohaterów powieści Neila. Niedawno swoją premierę miał trzeci sezon serialu. I jak zawsze po pojawieniu się nowych odcinków widzów zaczęło nurtować pytanie o to, co dalej. Właśnie dowiedzieliśmy się, co czeka telewizyjną produkcję, którą w Polsce możecie oglądać na platformie Amazon.

Niestety nie mamy dobrych wieści. Okazuje się bowiem, że trzecia odsłona była zarazem tą ostatnią. American Gods nie dostali zielonego światła na kolejny, czwarty, sezon. Co oznacza, że musimy się pożegnać z bohaterami opowieści.

Jest jednak cień szansy. Twórcy są bowiem otwarci na stworzenie odcinka zamykającego niedomknięte wątki. Obecnie jednak nie potwierdzono, że taki powstanie. Gdy tylko pojawi się taka informacja, damy wam oczywiście znać.

Co sądzicie o decyzji kasacji serialu? Prawidłowa?

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu