AMC ujawniło pierwszy zwiastun 8., ostatniego sezonu „Fear the Walking Dead”

AMC ujawniło pierwszy zwiastun 8. i zarazem ostatniego sezonu serialu Fear the Walking Dead.

30sekundowy klip ukazuje Madison i Morgana pojmanych przez wrogą organizację podczas gdy Daniel i June szykują się do powstania przeciwko PADRE.

Serial zostanie wyemitowany w dwóch częściach składających się z sześciu odcinków. Pierwszy będzie miał premierę w poniedziałek 15 maja o godz. 22:00. Finałowe odcinki 8. sezonu powrócą na antenę AMC pod koniec 2023 roku.

Akcja 8. sezonu Fear the Walking Dead rozpoczyna się siedem lat po finale sezonu 7., w którym Morganowi (Lennie James) i Madison (Kim Dickens) nie udało się uratować Mo przed PADRE. Teraz Morgan, Madison i reszta ludzi sprowadzonych przez nich na wyspę żyją pod cynicznymi rządami PADRE. I to właśnie rolą ośmioletniej Mo (Zoey Merchant), kiedy przygnębieni bohaterowie stracą już resztki nadziei, będzie przywrócenie wiary w lepszy świat.

W rolach głównych występują James, Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio,Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman oraz Rubén Blades.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu