Zmiany w „Chicago P.D.” i „Chicago Med”

0
Stacja NBC postawiła na serię seriali, których akcja dzieje się w jednych z najniebezpieczniejszych miast Stanów Zjednoczonych – Chicago. Najpierw mieliśmy samą produkcję o strażakach, później doszło do tego śledzenie perypetii policjantów, lekarzy. Był jeszcze inny obraz cyklu, Chicago Justice, ale szybko zakończono jego emisję.

Wprawdzie pozostałe produkcje mają się dobrze, ale powoli zaczyna topnieć ich obsada. Jakiś czas temu z Chicago P.D. pożegnała się Sophia Bush, a teraz w jej ślady poszedł serialowy kolega – Jon Seda. Aktor był w obsadzie obrazu od samego początku, teraz kończy z nim swoją przygodę. Grana przez Jona postać, Antonio Dawson, pojawił się już w Chicago Fire.

Zmiany w „Chicago P.D.” i „Chicago Med”
NBC

Nie tylko Seda opuszcza Chicago, dwie osoby nie pojawią się już w Chicago Med. Są nimi znany z Arrow Colin Donnel oraz Norma Kuhling. Odejścia są związane z kreatywnymi powodami i rozwojem bohaterów.

Odetchnąć mogą fani Chicago Fire, czyli pierwszego serialu serii, nikt z obsady nie zdecydował się na opuszczenie produkcji.


Źródło: tvline.com
Grafiki: NBC