Zatanna nadal bez filmu

Zgodnie z niedawną informacją Zatanna nie pojawi się jednak wśród produkcji HBO Max. Obecnie plany filmowe DC są w trakcie wielkich zmian i ich ostateczny rezultat jest wielką niewiadomą. 

W spisie nadchodzących planów Warner Bros dotyczących świata DC nastąpiła znacząca zmiana. Planowane przez Abramsa produkcje Constantine i Zatanna – z których drugi miał zostać napisany przez pisarza i reżysera Obiecującej Młodej Kobiety, Emeralda Fennell – zostały skreślone przez HBO Max. Wspomniano jednak, że w sprawie obu projektów prowadzone są negocjacje z innymi portalami streamingowymi.  Ich realizacja jednak na ten moment jest pod znakiem zapytania.

Jeśli chodzi o Abramsa, ten ​​nadal prowadzi rozmowy z DC w sprawie innych projektów, natomiast brak póki co konkretnych informacji na ich temat. Ten ruch jest kolejnym z długiej linii zmian i cięcia projektów, które mają miejsce za kulisami Warner Bros. Discovery. Firma chce bowiem wrócić do świata filmów kinowych, nie wiadomo więc jaka przyszłość czeka DC w zakresie usług streamingowych.

Stworzona przez Gardnera Foxa i Murphy’ego Andersona Zatanna Zatara po raz pierwszy pojawiła się w komiksie Hawkman w listopadzie 1964 roku. Postać jest córką słynnego maga scenicznego Giovanniego Zatara, który to natomiast zadebiutował podczas Złotego Wieku Komiksu.

Zatanna odziedziczyła magiczne zdolności swojego ojca i kontynuuje dziedzictwo ojca robiąc karierę jako profesjonalny magik sceniczny. Jedne z jej mocy to zdolność kontrolowania żywiołów, telekinezy, telepatii, teleportacji i manipulacji rzeczywistością.Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu