Wygraj książkę „Książę Mafii”

-

Dużo się ostatnio u nas dzieje w tym miesiącu. Dlatego startujemy z kolejnym konkursem, abyście po wakacjach mieli co czytać. Razem z wydawnictwem ZNAK Jednymsłowem przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania jest nowy fenomen Wattpada – Książę Mafii autorstwa Mathie Rocks.
Książę Mafii - Mathie Rocks | okładka
Książę Mafii, Mathie Rocks

Ava desperacko próbowała się odnaleźć w nowej szkole. Nic więc dziwnego, że się wściekła, skoro nikt jej nie ostrzegł, by nie zadzierała z Samuelem Westonem – chłopakiem, któremu wszyscy schodzili z drogi. Czemu więc Ava mu się postawiła? Z lekkomyślności czy niepohamowanej chęci igrania z ogniem?

Nikt tak nie wkurzał Avy jak Samuel. I nikogo tak nie unikała, przemykając korytarzami nowej szkoły. Ale z jakiegoś powodu chłopak się na nią uwziął. A dziewczyna bynajmniej nie zamierzała ugiąć się pod jego pogardliwym spojrzeniem.

Ile przyjdzie jej zapłacić za słowa pełne buntu? Czy w historii tych dwojga chodzi o nienawiść? A może o fascynację?

Opis pochodzi od wydawcy.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa ZNAK Jednymsłowem, mamy dla was dwa egzemplarze książki Książę Mafii autorstwa Mathie Rocks.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Wyobraź sobie, że jesteś członkiem mafii. Jaki nosiłbyś kryptonim? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Autorzy zwycięskich komentarzy zostaną nagrodzeni jednym egzemplarzem książki Książę MafiiNa wasze zgłoszenia czekamy do 26 sierpnia 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagrody Znak JednymSłowem.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 26 sierpnia 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody w postaci książki Książę Mafii.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada.
 11. Nagrody stanowią: 2 x książka Książę Mafii.
 12. Koszt nadania nagród ponosi SIW Znak Sp. z o.o.. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane i przekazane SIW Znak Sp. z o.o. jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

3 komentarzy

 1. „Foczka”, to byłby mój kryptonim. To przesympatyczny ssak, trochę leniwy, trochę ospały,
  ale to sprawny „zabójca”, bo jest zwrotna i szybka. Niezwykle ostrożna, ciekawska, a przy tym przebiegła. Na nią nie ma sposobu, tak jak na atrakcyjną, seksowna dziewczynę.
  Lubi wędrować, wciąż poszukuje, bo foczki to nie tylko zwierzątka o smutnych oczach, ale zwierzątka posiadające bardzo dobry wzrok na lądzie i pod wodą, są naturalnymi „łowcami”,
  i świetnymi nurkami. Uwielbiają „plażing”, odpoczynek nad morzem wśród tłumu innych osobników swojego gatunku, nie wyróżniają się więc w tłumie…Foczka, owszem, jest fizycznie okazała, ale jak zręcznie się porusza! Brydżyści „foką” przezywali takiego karciarza, który w brydża grać nie umie, ale gra…Wciąż jest w grze…
  „Akceptuję regulamin”

 2. „WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ CZŁONKIEM MAFII. JAKI NOSIŁBYŚ KRYPTONIM? SWOJĄ ODPOWIEDŹ UZASADNIJ.”

  Jako członek mafii nosiłabym kryptonim: Biedrona. 😎
  Biedronek w sezonie wszędzie jest pełno. Latają to tu – to tam… Raz liść, raz kwiatek. Wszędzie pełno ich dookoła, doskonale orientują się w terenie, są rozeznane.
  Biedronki są mile widziane w ogrodach (czytaj – na salonach), pochłaniają mszyce (tutaj – niwelują nieprzyjaciół), a do tego wszystkiego – doskonale wtapiają się w otoczenie (zatem ciężko je o cokolwiek złego podejrzewać).
  Biedrona bardzo pozytywnie się kojarzy i zawsze może być mylona z popularnym sklepowym dyskontem.
  Któż by o cokolwiek złego podejrzewał członka mafii… Biedronę? 😎

  Akceptuję regulamin.

 3. „Kiełbaska z grilla” 😎 i żadne skróty w formie „Kiełba”! Nieee. Wrogowie zachodzili by w głowę, o co chodzi, traciło cenny czas na to rozmyślanie: czy chodzi o grillowanie ofiar? Ściskanie ich, aż wyjdą chudziny jak kiełbaski? Przerabia jak rzeźnik ludzkie mięso? No a ja po prostu lubię kiełbaski z grilla.

  Akceptuję regulamin

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu