„Wreckfest” w planie wydawniczym firmy Cenega

0
Gra wyścigowa pt. Wreckfest trafiła do planu wydawniczego firmy Cenega. Wydanie pudełkowe gry pojawi się w sprzedaży 26 sierpnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One w wydaniach: standardowym oraz Deluxe Edition.

Wreckfest Deluxe Edition zaoferuje dostęp do nieustannie rozbudowywanego świata Wreckfest dzięki przepustce sezonowej. Dzięki przepustce, gracze posiadający wersję Deluxe Edition otrzymają następujące cyfrowe dodatki:

  • 20 wystrzałowych i klasycznych pojazdów
  • 20 szalonych ozdób na dach twojego samochodu
  • Zestaw do tuningowania bryki

Wszystkie cyfrowe przedmioty będą dostępne po premierze w ośmiu oddzielnych dodatkach DLC.

Co więcej, zamawiając grę Wreckfest przed premierą (w wydaniu standardowym bądź Deluxe), gracz otrzyma dodatkowa dodatkowy, wypasiony samochód – Bandit Ripper V8! Bonus będzie dostępny w dniu premiery.

"Wreckfest" w planie wydawniczym firmy Cenega
Materiały prasowe

Złam zasady i weź udział w ostrej demolce na torach wyścigowych Wreckfest!

Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy! Te i inne niepowtarzalne chwile, okraszone wiernie oddanymi zasadami fizyki, przeżyjesz tylko w grze Wreckfest, stworzonej przez legendarne studio Bugbear – twórców gier FlatOut 1 i 2!

Pal gumę i wyginaj blachę na najbardziej odjechanej arenie samochodowej!

"Wreckfest" w planie wydawniczym firmy Cenega
Materiały prasowe

Wreckfest oferuje szeroki wachlarz ulepszeń i opcji tuningu. Bez względu na to, czy będziesz montować wzmocnione zderzaki, klatki bezpieczeństwa i listwy boczne, aby przygotować do demolki na arenie, czy też zdecydujesz się na wymianę filtru powietrza, wału rozrządu lub układu paliwowego z myślą o wyścigu wraków, jedno jest pewne – Wreckfest to gwarancja najbardziej emocjonujących walk ze wszystkich samochodówek!

"Wreckfest" w planie wydawniczym firmy Cenega
Materiały prasowe

Cechy gry Wreckfest:

  • Niesamowite samochody – stare, poobijane i pełne szpachli, ale za to aż ociekające charakterem! Od amerykańskich krążowników szos po zwinne auta z Europy i Azji! W innych grach czegoś takiego nie znajdziesz!
  • Prawdziwy tuning zmienia się nie tylko wygląd, lecz także wytrzymałość karoserii samochodów!
  • Tryb wieloosobowy – rozgrom znajomych w sieci i zawalcz o zwycięstwo w wyścigu po tytuł mistrza demolki.
  • Różne tryby gry – zabaw się i przejedź się kombajnem, kosiarką, autobusem szkolnym, trójkołowcem i innymi pojazdami!