„Wielka” – zwiastun drugiego sezonu

Czas na nowy sezon serialu Wielka, w którym w rolę głównej bohaterki, Katarzyny, wciela się Elle Fanning. Tym razem oprócz walki o tron zobaczymy również, jak protagonistka sprawdza się w innej, nie tylko królewskiej, roli.

Czas na nowe odcinki opowiadające o Katarzynie Wielkiej. Serial w satyryczny i komediowy sposób ukazuje dzieje królowej i jej męża, Piotra. Czego można się spodziewać po drugim sezonie? Koniecznie obejrzyjcie jego zwiastun.

W produkcji pojawiają się również Nicholas Hoult jako Piotr, Phoebe Fox jako Marial, Adam Godley, Gwilym Lee jako Grigor, Charity Wakefield, Douglas Hodge, Sacha Dhawan oraz Gillian Anderson.

Wielka będzie mieć swoją premierę 19 listopada na Hulu. W Polsce serial można obejrzeć na HBO i HBO GO. Nie podano jeszcze daty premiery drugiej jego odsłony.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu