Wiedźmy Kijowa powracają

Masza, Dasza i Katia nie zdążyły jeszcze ochłonąć po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym tomie Wiedźm Kijowa, a już czeka je kolejne wyzwanie. Oto bowiem na ich drodze staje bezwzględna Aknir, córka zmarłej wiedźmy Kyłyny i jej prawowita Dziedziczka. Aknir rzuca dziewczętom wyzwanie, a one znów dają się porwać wirowi szalonych wydarzeń.

Czy uda się im udowodnić, że zasłużyły, by nadal określać je mianem Kijowic?

Wiedźmy Kijowa: Strzał w operze Łady Łuziny to nasza iście magiczna premiera! Niezwykła kontynuacja historii o kobietach i magii rozpoczętej w tomie Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż.

Już dziś możecie zakupić Strzał w operze przedpremierowo! Prapremiera odbyła się wprawdzie na festiwalu Pyrkon w Poznaniu, gdzie mieliśmy przyjemność gościć nadzwyczaj ciepło przyjętą przez fanów Ładę Łuzinę, ale niemal wszystkie egzemplarze jej książek rozeszły się w mgnieniu oka!

Stwierdziliśmy, że skoro do oficjalnej premiery zostało jeszcze kilka dni, a nie każdy mógł odwiedzić nas na poznańskim Pyrkonie i zdobyć dla siebie egzemplarz Strzału w operze, to przygotujemy dla Was coś ekstra.

Wejdźcie na empik.com i wykorzystajcie kod „kijowica” – dzięki niemu zyskacie zniżkę 50% na obydwa dotychczas wydane tomy! Zaklinamy się, to nie pomyłka ?

Zapraszamy na empik.com. Nie zwlekajcie, promocja trwa od 23.06 do 27.06.

Uwaga, kod działa też na pierwszy tom Wiedźm Kijowa.

Oficjalna premiera Wiedźm Kijowa: Strzału w operze tuż po zakończeniu promocji, czyli 28.06.2023!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu