Warner Bros. zainteresował się kolejnym superbohaterem

0
Miłośnicy superbohaterskich produkcji The CW zapewne znają tę postać. Fani komiksów DC Comics zapewne też. Warner Bros. Zainteresował się kolejnym bohaterem, który ma swój serial. Tym razem nie jest to postać należąca do Arrowverse.

Chodzi o Black Lightning. Jeśli chodzi o jego przyszłość w ramówce stacji The CW, nie jest ona pewna. Serial dostał pozwolenie na kolejny sezon, jednak wiele się mówi o tym, że może to być ostatni. Nie zgadzają się bowiem słupki oglądalności. Jedni twierdzą nawet, że crossover Arrowverse, do którego oficjalnie nie należy Black Lightning, Crisis on Infinite Earths może mieć wpływ na losy bohaterów tej produkcji The CW.

Warner Bros. zainteresował się kolejnym superbohaterem
@The CW „Black Lightning”

Do tego dochodzi jeszcze nowa kwestia – Warner zaczął interesować się tym superbohaterem. Ma plany na stworzenie nowego filmu, z nowym aktorem, nie tym znanym z serialu. Wytwórnia chce bowiem mieć więcej produkcji z kolorowymi herosami. Może być tak, jak w przypadku Barry’ego Allena – serial sobie, film sobie. Ale może być też tak jak z Suicide Squad. Zapewne za jakiś czas dowiemy się prawdy.