„WandaVision” – są pierwsze reakcje. Hit czy kit?

Za cztery dni, w piątek, zadebiutuje serial WandaVision, jednak w sieci są już pierwsze reakcje. Jak wypada nowa i niezwykle oczekiwana produkcja Marvela?

Amerykańscy dziennikarze mieli okazję zapoznać się już z pierwszymi trzema odcinkami i nie omieszkali podzielić się swoimi opiniami w social mediach. Na chwilę obecną wszyscy są w zdecydowanej większości zgodni – WandaVision, choć w tych trzech epizodach wolno się rozkręca i nie uświadczymy pościgów i wybuchów, mimo wszystko sprawia wrażenie czegoś świeżego, z domieszką dziwności, ale i komedii.

Nie zabrakło pozytywnych głosów na temat gry aktorskiej wcielających się w tytułowe role Paula Bettany’ego i Elizabeth Olsen, czy chwalących Kevina Feige’a za podjęcie ryzyka i wprowadzenie komiksowych obrazów na nowy poziom. Szczególnie dobrze oceniano Olsen, zwracając uwagę na to, że w tej roli aktorka może zabłysnąć swoim niesamowitym talentem.

Wspominano również, że serial ten może być jedną z najbardziej ambitnych produkcji w dorobku Marvela, a scenariusz zdaje się być inteligentny, ale i jednocześnie błyskotliwie zabawny oraz z pazurem.

WandaVision pojawi się na Disney+ 15 stycznia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu