Naomi Watts w nowym zwiastunie „Penguin Bloom”

Netflix wypuścił nowy zwiastun nadchodzącej adaptacji filmowej Penguin Bloom, przedstawiającej niesamowitą, opartą na faktach historię Samanthy Bloom. W rolach głównych: Naomi Watts i Andrew Lincoln.

Produkcja ta opowiada prawdziwą historię młodej matki, której świat został wywrócony do góry nogami, gdy po prawie śmiertelnym wypadku została sparaliżowana od pasa w dół. Mąż Samanthy (Andrew Lincoln) wraz z synami walczą, aby dostosować się do nowej sytuacji.  Nagle, niespodziewanie do ich domu trafia niespodziewany gość – ranna sroka, którą nazywają „Pingwinem”. Zwierzę staje się rodzinną maskotką i na zawsze odmienia życie bohaterów.

W filmie oprócz Naomi Watts i Andrewa Lincolna wystąpią także: Jacki Weaver, Rachel House i Leeanna Walsman,  Lisa Hensley, Griffin Murray-Johnston, Felix Cameron i Abe Clifford-Barr.

Film został wyreżyserowany przez Glendyn Ivin ze scenariusza zaadaptowanego przez Shauna Granta i Harry’ego Crippsa. Penguin Bloom będzie dostępny na platformie już 27 stycznia 2021 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=z69n2N_mPtc

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu