To już pewne – Batwoman z serialem

0
Seriale Arrowverse powoli dobiegają końca, z kolejnymi sezonami powrócą dopiero we wrześniu lub październiku. Będzie więc kilka miesięcy na złapanie oddechu i ocenienie ostatnich odcinków seriali stacji The CW. W tym sezonie crossover produkcji był niezwykle ciekawy, mocny i pełen akcji. W jednym z jego odcinków poznaliśmy nową bohaterkę – Batwoman.

Postać grana przez Ruby Rose odegrała pewną rolę w wydarzeniach z Elseworlds. Na tyle zainteresowała twórców i widzów, że postanowiono, iż powstanie kolejny serial ze świata Arrowverse. Niektórym na początku obsadzenie w roli Batwoman Ruby spędzało sen z powiek, jednak po obejrzeniu odcinka, w którym pojawiła się superbohaterka, wiele osób zmieniło zdanie co do jej udziału w serialu The CW.

The CW oficjalnie zamówiło serial o Batwoman. Pierwszy odcinek nowej produkcji ma mieć miejsce przed wydarzeniami opowiedzianymi w crossoverze. Nie wiadomo jeszcze, czy bohaterka pojawi się w Crisis on Infinite Earths.

Dougray Scott zagra ojca Kate (Batwoman), Jacoba Kane’a, Elizabeth Anweis wcieli się natomiast w macochę dziewczyny, Catherine Hamilton-Kane. Rolę przybranej siostry Kate, Mary Hamilton, powierzono Nicole Kang. Wroga, Alice, odegra Rachel Skarsten. W serialu pojawi się również Camrus Johnson, który gra prawą rękę syna Bruce’a Wayne’a – Luciusa Foxa.

Batwoman ma zadebiutować na kanale stacji The CW na jesień tego roku.