To definitywny koniec serialu „The Tick”

0
W maju informowaliśmy o tym, że Amazon Studios nie zamówiło kolejnego sezonu serialu The Tick. W Internecie natychmiast ruszyła akcja #SaveTheTick, która miała na celu uratowanie produkcji.

Dziś jednak twórca serialu, Ben Edlund, poinformował, że nie ma szans na kolejny sezon. Na Twitterze reżyser napisał, że podjęli wiele prób, ale wszystkie zakończyły się fiaskiem. W kolejnej wiadomości zaznaczył jednak, że wciąż będą szukać innych możliwości na kontynuowanie tej historii z tą samą obsadą, ale obecna seria zostanie zakończona na 2. sezonach.

Głównym bohaterem serialu jest Artur (Griffin Newman) – sam nieposiadający żadnych mocy – żyje w świecie, w którym superbohaterowie są codziennością. Od lat prowadzi śledztwo mające udowodnić, że miasto, w którym mieszka znajduje się w całości pod wpływem superzłoczyńcy, dawno uznanego za zmarłego. Próbując rozwikłać tę sprawę, spotyka na swojej drodze Kleszcza (Jackie Earle Haley), który zaczyna podążać za nim mówiąc, że połączyło ich Przeznaczenie.