„The Patient” – Steve Carell w zwiastunie thrillera psychologicznego

FX opublikowało oficjalny zwiastun nowego thrillera psychologicznego The Patient, w którym w głównej roli zobaczymy Steve’a Carella.

Fabuła miniserii śledzi losy Alana Straussa – terapeuty, który został uwięziony przez swojego pacjenta, Sama Fortnera. Ten, jak się okazuje, jest seryjnym mordercą. Czas ucieka, a Alan desperacko walczy, by powstrzymać mężczyznę, zanim stanie się współwinny jego morderstw, lub gorzej – sam zostanie jego ofiarą.

Oprócz Carella, w The Patient zobaczymy także znanego między innymi z Harry’ego Pottera i Gwiezdnych wojen Domhnalla Gleesona, oraz Lindę Edmond, Davida Alana Griera, Laurę Niemi, Alexa Richa i Andrew Leedsa.

The Patient zadebiutuje na Hulu 30 sierpnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu