„The Flash” skończy się na 9 sezonie!

Nadchodzi koniec najszybszego człowieka na świecie!

Stało się! Po dziewięciu sezonach na antenie CW, serial Flash dobiegnie końca, a nadchodzący, został potwierdzony jako ostatni.

W niedawnym raporcie z Deadline potwierdzono, że wcześniejsze plotki były prawdziwe. Nadchodzący dziewiąty sezon będzie ostatnim dla Flasha i będzie trwał 13 odcinków, gdy zostanie wyemitowany. Pogłoski o tym, że sezon dziewiąty jest ostatnim, zaczęły pojawiać się na początku tego roku, kiedy gwiazda serialu Grant Gustin podpisał roczną umowę na pozostanie w serialu. Według raportu, w dziewiątym sezonie powrócą także członkowie obsady Candice Patton i Danielle Panabaker.

„Dziewięć sezonów! Dziewięć lat ratowania Central City i zabierania widzów w emocjonującą podróż pełną serca, humoru i spektaklu. A teraz Barry Allen dotarł do bramy startowej swojego ostatniego wyścigu” – powiedział w oświadczeniu producent wykonawczy i showrunner, Eric Wallace.

„Tak wielu niesamowitych ludzi co tydzień poświęcało swoje talenty, czas i miłość, aby ożywiać ten wspaniały program. Tak więc, gdy przygotowujemy się do uhonorowania niesamowitej spuścizny serialu naszym ekscytującym ostatnim rozdziałem, chcę podziękować naszej fenomenalnej obsadzie, scenarzystom, producentom i ekipie, którzy przez lata pomogli uczynić Flash tak niezapomnianym przeżyciem dla widzów na całym świecie. świat.”

Zakładając, że nadchodzący film Warner Bros. oparty na postaci z komiksu zostanie wydany 23 czerwca 2023 roku, dziewiąty sezon Flasha dobiegnie końca zaledwie kilka tygodni przed premierą filmu gdzie w postać wciela się Ezra Miller. Warto jednak zauważyć, że obecnie nie jest jasne, jaki jest status tego filmu po kilkukrotnym opóźnieniu.

W serialu Flash występują obecnie Grant Gustin jako Barry Allen/The Flash, Candice Patton jako Iris West, Danielle Panabaker jako Caitlin Snow, Danielle Nicolet jako Cecile Horton i Jesse L. Martin jako detektyw Joe West.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu