„Terminator” jako kreskówka na Netflixie

Jak donoszą międzynarodowe portale, Netflix planuje stworzyć serial animowany oparty na słynnym filmie Jamesa Camerona Terminator.

W projekcie weźmie udział współscenarzysta Batmana, Mattson Tomlin, który zasiądzie na krześle producenta wykonawczego.

Każdy, kto wie, jak piszę, wie też, że wierzę w branie dużego zamachu i celowanie prosto w serce. Jestem zaszczycony, że Netflix i Skydance dali mi okazję do podejścia do Terminatora w sposób łamiący konwencje, przekraczający oczekiwania i z jajami.

– powiedział Tomlin.

Terminator to jedna z najbardziej ikonicznych historii science fiction, jakie kiedykolwiek stworzono, z czasem stająca się coraz bardziej pasująca do współczesnego świata. Nowa animowana seria będzie eksplorować to uniwersum w sposób, w jaki jeszcze nigdy tego nie robiono.

– mówi przedstawiciel Netflixa, John Derderian.

Na chwilę obecną nie znamy szczegółów produkcji.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu