„Tekken 8” – polski zwiastun ogłaszający datę premiery gry

Bandai Namco Europe, ogłosił dzisiaj, że Tekken 8, nadchodząca odsłona legendarnego cyklu bijatyk, zostanie wydana 26 stycznia 2024 roku. Gra pojawi się wyłącznie na konsolach PlayStation®5, Xbox Series X|S oraz na komputerach PC za pośrednictwem platformy Steam®.

Opracowany przez Bandai Namco Studios Inc., Tekken 8 wykorzysta moc współczesnych urządzeń, aby stać się najbardziej wizualnie imponującą grą w całej serii. Tytuł obiecuje również nowe podejście do gry w bijatyki, z nowym agresywnym systemem walki, który nagradza taktykę opartą na ofensywie i dostarcza spektakularnych starć. Tekken 8 jest już dostępny do przed zamówienia w wersji Standard, Deluxe i Ultimate Edition.

Zwiastun zapowiadający datę premiery ogłosił powrót ulubieńców, którzy dołączają do 32-osobowej listy postaci. Kuma, Leo, Shaheen, Steve, Dragunov i Yoshimitsu zaprezentowali swoje zaktualizowane wyglądy i ruchy. Wszystkie postacie w Tekken 8 będą miały szerokie opcje personalizacji, w tym zupełnie nowe możliwości, umożliwiające zmianę kolorów poszczególnych części oraz rozmiaru i położenia akcesoriów, pozwalając graczom naprawdę wyrazić swój styl i wnosić osobisty sznyt do swoich ulubionych postaci.

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna ogłaszającego datę premiery gry Tekken 8. Tytuł ten ukaże się 26 stycznia 2024 roku

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu