Teaser serialu o kamerdynerze Batmana

0
Superman, Batman, Green Arrow, Flash – superbohaterowie pojawiają się zarówno na dużych, jak i na małych ekranach. Ich przygody śledzimy z zapartym tchem, znamy ich historie i chętnie sięgamy po komiksy opowiadające o życiu zamaskowanych bohaterów. Jednak kim byłby taki Batman bez swojego… kamerdynera?

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że kolejny serial z superbohaterskiego światka nie będzie opowiadał, przynajmniej nie bezpośrednio, o człowieku w lateksowym ubranku. Tym razem wzięto na radar jednego z pomocników Batmana, ale nie mamy tutaj na myśli kolejnego Robina czy Batgirl. Chodzi o jego kamerdynera, Alfreda.

Akcja produkcji dzieje się przed czasami, kiedy Bruce Wayne przywdział czarny strój i zaczął ścigać złoczyńców w Gotham. Alfred dopiero zaczyna swoją kamerdynerską przygodę, jeszcze nie wie, że służba u rodziny Wayne’ów zmieni jego życie.

W rolę Alfreda wciela się Jack Bannon, znany chociażby z serialu Klika. Grany przez niego bohater ma dwadzieścia kilka lat i jest byłym komandosem brytyjskich służb SAS, który wkracza do branży ochroniarskiej. Serial opowiadający o perypetiach Alfreda ma mieć dziesięć odcinków, a jego tytuł brzmi Pennyworth. Poniżej przedstawiamy teaser produkcji. Skusił was do jej obejrzenia?


Źródło: screencrush.com