Teaser obrazu „The Plot Against America”

0
HBO ma dla nas kolejną wartą uwagi produkcję. Właśnie wypuszczono do niej teaser, a premiera obrazu już niebawem, w marcu. O czym opowiada fabuła i kto wystąpi w nowym projekcje platformy? Szczegóły poniżej.

16 marca na HBO pojawi się nowy obraz – produkcja pod tytułem The Plot Against America. Teaser do niej możecie zobaczyć poniżej. Wystąpią w niej chociażby: Winona Ryder, Zoe Kazan, Morgan Spector, Anthony Boyle, Azhy Robertson, John Turturro czy Caleb Malis. Miniserial to ekranizacja powieści Philipa Rotha o tym samym tytule (w Polsce znanej jako Spisek przeciwko Ameryce). Obraz ma się składać z sześciu odcinków.

Serial opowiada alternatywną historię Ameryki widzianej oczami żydowskiej rodziny. Ryder zagra Evelyn Finkel – przez dziesięć lat zajmowała się swoją chorą rodzicielką, teraz pragnie znaleźć swoje własne miejsce w świecie.

Siostrę Evelyn, Elizabeth “Bess” Levin, zagra Zoe Kazan. Kobieta boi się o swoją rodzinę, wszystkiemu winne polityczne zagrywki i obietnice.

Spector to Herman Levin, pracownik agencji ubezpieczeniowej, mąż Bess, pragnący zapewnić spokój swojej rodzinie. Boyle zagra Alvina Levina, bratanka Hermana, zbuntowanego chłopaka, który stracił rodziców. Teraz stawi czoła nowym problemom, opuści rodzinę i wda się w konflikty z prawem.

Dzieci Bess i Hermana to grany przez Robertsona Philip Levin i grany przez Malisa Sandy Levin.

Turturro z kolei to Rabbi Lionel Bengelsdorf – konserwatywny rabin. Stanie się on kluczową postacią w powstającej administracji Lindbergha.