„Syn marnotrawny” – zwiastun drugiej połowy 2. sezonu

Możemy już obejrzeć zwiastun promujący drugą połowę drugiej serii serialu FOX Syn marnotrawny.

W wideo zobaczymy Catherine Zetę-Jones i Alana Cumminga. Produkcja śledzi losy Malcolma Brighta – profilera kryminalnego z rzadkim talentem do „dostawania się” do umysłów morderców. Bohater nauczył się ich myślenia, gdyż jego ojciec był seryjnym zabójcą, znanym jako Chirurg. Teraz Bright używa swojego pokręconego geniuszu, by pomagać nowojorskiej policji rozwiązywać najtrudniejsze śledztwa.

Warto dodać, że HBO Max nabyło ekskluzywne prawa do streamingowania tego popularnego kryminału. Na chwilę obecną nie wiemy jednak, kiedy odcinki pojawią się na platformie, natomiast premierę pierwszego epizodu drugiej połowy serii zaplanowano na FOX na 13 kwietnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu