„Spider-Man: No Way Home” z nowym trailerem

Tom Holland powraca w jednej ze swoich najbardziej rozpoznawalnych ról. Po tym, jak w Avengers nie ma ani Kapitana Ameryki, ani Iron Mana, ani Czarnej Wdowy, a do tego ujawniono tożsamość Człowieka Pająka, Peter nie ma łatwego życia. Co go czeka niebawem? Dowiemy się już w grudniu!

Premiera obrazu Spider-Man: No Way Home 17 grudnia tego roku. A dziś mamy dla was nowy zwiastun produkcji. Tym razem ujawniono nieco więcej, potwierdzono chociażby, że w tej odsłonie pojawi się całkiem pokaźna liczba antagonistów znanych z innych filmów o Pająku, w jakich występowali Tobey Maguire i Andrew Garfield.

Wprawdzie jeszcze kilka kwestii pozostaje do rozwiązania, chociażby ta związana z Daredevilem, ale powoli poznajemy obsadę jednego z najbardziej oczekiwanych superbohaterskich filmów tego roku.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu