„Spider-man 3” – Tom Holland wyjawił przybliżoną datę zakończenia zdjęć

Aktor, który pracuje obecnie na planie filmowej adaptacji gry Uncharted, po zakończeniu zdjęć ma od razu przenieść się na plan nowego filmu Marvela. Jak już wiadomo, chociaż nowe przygody człowieka-pająka pierwotnie zaplanowane były na 16 lipca 2021 roku, to jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną premiera została przesunięta na 5 listopada 2021 roku.

Skończę Uncharted, a potem, w lutym następnego roku, skończę także Spider-Mana. Dwie trasy promocyjne, może połączone w jedną – słyszymy od aktora w serwisie Patreon – zajmą razem pewnie około sześciu tygodni pracy – dodaje

Oznacza to, że zakończenie głównych zdjęć do filmu w lutym przyszłego roku da twórcom ponad dziewięć miesięcy na etap postprodukcji oraz zaplanowane poprawki. Jeśli ustalony harmonogram nie ulegnie zmianie, Sony nie powinno mieć problemów by zdążyć na listopadową premierę.

Jak wynika z udostępnionych do tej pory informacji, reżyserem filmu został ponownie Jon Watts, a operatorem filmu będzie Seamus McGarvey.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu