„Silver & Black” jako serial? Sony ma nowe plany!

0
Film opowiadający losy Black Cat i Silver Sable pierwotnie miał trafić na duży ekran. Jednak tak się nie stało. Teraz krążą plotki o tym, że ma powstać serial o tych bohaterkach Marvela.

Sony już od bardzo dawna przymierzało się do nakręcenia filmu opowiadającego o wspólnych losach Black Cat i Silver Sable, czyli bohaterek Marvela. Z czasem projekt podzielono na dwa solowe. Jednak słuch o nim zaginął, aż do teraz.

Najświeższe pogłoski sugerują, że Sony po raz kolejny zmieniło zdanie i chce opowiedzieć wspólną historię tych w postaci, ale… w formie serialu.

Jak podaje The Hollywood Reporter, plany studia potwierdziła Gina Prince-Bythewood – to ją wybrano do wyreżyserowania anulowanego filmu o tym duecie:

Naprawdę uwielbiam ten projekt i mam nadzieję, że nadal może dojść do skutku w jakiś sposób. Ciągle przechodzi przez różne fazy, zmienia format. Najpierw miała być para bohaterek, potem podjęto decyzję o jej rozdzieleniu. Teraz pojawiła się myśl: hej, a może zróbmy z tego limitowany serial dla Disney+! – choć pomysł na film podobał mi się bardziej. Mam nadzieję, że kiedyś mógłby się urzeczywistnić.

Nie wiadomo, czy serial trafiłby na Disney+. Marvel ma swój udział jedynie przy tworzeniu filmowych przygód Spider-Mana, więc gdyby produkcja rzeczywiście zadebiutowała na wspomnianej platformie, potwierdziłoby to chęć współpracy Sony i Marvela.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.