Serial „Hacks” powrócił z drugim sezonem do HBO Max

Serial Hacks powrócił z drugim sezonem do HBO Max. W rolach głównych występują Jean Smart oraz Hannah Einbinder. Dwa odcinki nowego sezonu są już dostępne w HBO Max.

Nagrodzony Emmy® serial komediowy Max Original Hacks opowiada o relacji legendy sceny komediowej Las Vegas Deborah Vance (Jean Smart) i młodej scenarzystki Avy (Hannah Einbinder). W drugim sezonie ich znajomość ewoluuje, gdy razem podróżują przez USA, pracując nad nowym stand-upem Deborah.

https://youtu.be/0gkxK7q-0Ug

Jean Smart za swoją rolę w pierwszym sezonie Hacks otrzymała nagrodę Emmy®, nagrodę SAG (Screen Actors Guild) oraz Critics Choice Award. Do nagrody Emmy® byli nominowani również Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins i Jane Adams, którzy również powracają w drugim sezonie. W pozostałych rolach występują Christopher McDonald, Kaitlin Olson, Paul W. Downs, Poppy Liu, Rose Abdoo, Mark Indelicato, Meg Stalter, Angela E. Gibbs, Luenell, Johnny Sibilly, Joe Mande, Ally Maki oraz Lorenza Izzo. Ponownie w produkcji gościnnie pojawią się Laurie Metcalf, Martha Kelly, Ming-Na Wen i Susie Essman. W tych sezonie gościnnie zobaczymy również na ekranie Margaret Cho oraz Devona Sawę.

Twórcami i showrunnerami produkcji są laureaci Emmy® Paul W. Downs, Lucia Aniello i Jen Statsky. Serial został wyprodukowany przez Downsa oraz Aniello poprzez należącą do nich spółkę Paulilu, Statsky przez First Thought Productions, oraz Michaela Schura przez Fremulon, Davida Minera dla 3 Arts Entertainment i Morgana Sacketta. Serial wyprodukowało Universal Television w ramach Universal Studio Group.

Pierwszy sezon jest w całości można oglądać w HBO Max. Dwa odcinki nowego sezonu serialu Hacks są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki będą dodawane po dwa co tydzień, w każdy piątek. Nowy sezon składa się z ośmiu odcinków.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu