Serial „Constantine” od HBO MAX ma już obsadzonego aktora do tytułowej roli?

Wszystko na to wskazuje! 

Zbliżający się reboot Constantine może właśnie znalazł swojego głównego aktora, ponieważ jak donosi The Illuminerdi, aktor Ṣọpẹ́ Dìrísù jest rozważany do roli głównej.

Ponowne uruchomienie serialu nastąpiło prawdopodobnie, ponieważ J.J. Abrams nadal rozwija swoją nadchodzącą serię Justice League Dark.

Według doniesień, serial skupiający się na Constantinie jest tylko częścią tego, co HBO prawdopodobnie zaplanowało dla serii. Inne postacie również otrzymają własne filmy lub seriale telewizyjne.

W informacjach wspomniano również, że brytyjski autor Guy Bolton napisze scenariusz do serii o Constantine i że będzie eksplorował więcej elementów grozy, które są związane z postacią komiksu, a nie religijne tony, które badały poprzednie iteracje.

Doniesienia wyraźnie wspominają o zaangażowaniu detektywa w bardziej „nadprzyrodzone tajemnice”, chociaż pozostaje niejasne, jaki będzie wypadnie seria, ani ile z tych rewelacji okaże się dokładnych.

Dìrísù jest najbardziej znany z ról w brytyjskim dramacie kryminalnym Gangs of London, w którym grał Elliota Fincha przez dziewięć odcinków, a także w brytyjskim dramacie historycznym The Halcyon, w którym Dìrísù wcieli się w rolę Sonny’ego Sullivana. Dìrísù również działał na scenie, występując jako Cassius Clay (Muhammed Ali) w adaptacji One Night in Miami w 2016 roku.

Wcześniej postać Constantine’a grał aktor Matt Ryan, który pojawił się w wielu programach The CW Arrowverse jako kultowy detektyw i użyczył głosu w kilku filmach animowanych ze stajni DC.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu