SDCC 2019: Supermanów dwóch – nowe informacje o crossoverze w Arrowverse

0
Nie jednego a aż dwóch Supermanów zobaczymy w nadchodzącym crossoverze Arrowverse. Pierwszego już widzieliśmy na ekranach, drugi zaś także był obecny w serialu… jednak w innej roli. 

To już kolejne tak zaskakujące połączenie różnych seriali w uniwersum DC. Ponownie Ziemia albo bardziej Ziemie z różnych wszechświatów zostaną zaatakowane. Głównymi antagonistami będą Antymonitor, który wraz z Psycho Piratem zaczynają siać zniszczenie. Crossover nosi tytuł Kryzys na nieskończonych ziemiach (ang. Crisis on Infinite Earths).

W pierwszego Człowieka ze stali wcieli się Tyler Hoechlin, który już pojawił się jako Superman w Supergirl. Natomiast w drugiego wcieli się aktor grający Atoma w Legends of Tomorrow – Brandon Routh. Jakim cudem pojawi się aż dwóch? Każdy będzie pochodził z innej linii czasowej – wyjaśniają twórcy. A co z samym Atomem? W żaden sposób nowa rola Routha nie wyklucza tej oryginalnej. Zastanawia mnie jak scenarzyści zamierzają to pogodzić. Sam zainteresowany jest zachwycony nową rolą i z nieskrywaną radością poinformował o tym na swoim Twitterze. Przypomnijmy, że ma już doświadczenie w tej roli – grał on postać mieszkańca Kryptona w 2006 roku w filmie Superman: Powrót