Ruszył preorder książki „OBSIDIO” – ostatniej część trylogii „ILLUMINAE”

0
Właśnie ruszył preorder ostatniego tomu trylogii ILLUMINAE. Na oficjalniej stronie publikacji już teraz można składać zamówienia. Wydawnictwo MoonDrive przygotowało ciekawe pakiety książek oraz gadżetów dla osób korzystających z przedsprzedaży!
O OBSIDIO

Asha Grant uciekła na Kerenzę przed swoją przeszłością. Jednak przeszłość ją tam odnalazła.

Dziewczynie udało się przeżyć inwazję Bei Techu i na Kerenzy dołączyła do tajnego, zdziesiątkowanego ruchu oporu. Cały czas stara się ocalić kogoś, kto ukrywa się w zakamarkach szpitala. Nie przypuszcza, że kolejnych zmartwień przysporzy jej były chłopak, Rhys Lindstrom, który właśnie wylądował na Kerenzy i w nowym mundurze Bei Techu wygląda po prostu zabójczo. Czy dzięki niemu uda jej się uciec? A może właśnie przez niego n i g d y nie opuści tego lodowatego okruchu wszechświata?

Nie ona jedna wpada w tarapaty. Jej kuzynka wraz z grupą ocaleńców lecą w stronę Kerenzy. Nie mają jednak dość tlenu, by wszyscy przetrwali podróż. A na dodatek w każdej chwili na pokładzie może wybuchnąć bunt. Grupa Illuminae wkracza do akcji. Stawką jest ludzkie życie. Do gry dołącza również… AIDAN.

Niestety, czas działa na ich niekorzyść. Bei Tech w pośpiechu naprawia uszkodzoną bramę skoku i masowo pozbywa się ludności cywilnej Kerenzy. Tylko cud może ocalić nieszczęśników. A przecież – jak powszechnie wiadomo – cuda są statystycznie mało prawdopodobne… prawda?

Preordery możecie składać na stronie sklepu wydawnictwa. Dodatkowo Moondrive przygotował dla osób korzystających z przedsprzedaży ciekawe pakiety książek oraz gadżetów. Wśród nich pełen zestaw trylogii w twardej oprawie, plecak typu worek z nadrukiem, zakładki indeksujące i dwustronna zakładka z Szopem-kosmonautą.