„Ratchet & Clank: Rift Apart” — nowy gameplay na Gamescom 2020

Już w tym tygodniu odbędzie się konferencja Gamescom 2020. W noc otwarcia zostanie zaprezentowany m.in. nowy gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart

W tym roku wszelkie konferencje są organizowane online. Jednak to nie przeszkadza, aby w noc otwarcia Gamescom 2020 zostało zaprezentowanych aż 38 gier.

Prowadzący tę imprezę, Geoff Keighley na swym Twitterze wyjawił, że dla czekających na premierę PS5 na pewno zostanie pokazane nowy gameplay z gry Ratchet & Clank: Rift Apart. Czy to oznacza, że podczas konferencji poznamy datę premiery i jednak druga produkcja Insomniac Games zadebiutuje w dniu premiery konsoli?

Trudno powiedzieć, ale możemy mieć pewność, że szykowany materiał będzie nie tylko odpowiednio dłuższy, ale także pochodzi z wersji demonstracyjnej. Zatem można przypuszczać, że prace nad grą w zaawansowanym etapie i może za jakiś czas pokazywany skrawek rozgrywki zostanie udostępniony graczom, chcącym zakupić pierwszy tytuł na PlayStation 5.

 

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu