„Ratchet & Clank: Rift Apart” — nowy gameplay na Gamescom 2020

Już w tym tygodniu odbędzie się konferencja Gamescom 2020. W noc otwarcia zostanie zaprezentowany m.in. nowy gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart

W tym roku wszelkie konferencje są organizowane online. Jednak to nie przeszkadza, aby w noc otwarcia Gamescom 2020 zostało zaprezentowanych aż 38 gier.

Prowadzący tę imprezę, Geoff Keighley na swym Twitterze wyjawił, że dla czekających na premierę PS5 na pewno zostanie pokazane nowy gameplay z gry Ratchet & Clank: Rift Apart. Czy to oznacza, że podczas konferencji poznamy datę premiery i jednak druga produkcja Insomniac Games zadebiutuje w dniu premiery konsoli?

Trudno powiedzieć, ale możemy mieć pewność, że szykowany materiał będzie nie tylko odpowiednio dłuższy, ale także pochodzi z wersji demonstracyjnej. Zatem można przypuszczać, że prace nad grą w zaawansowanym etapie i może za jakiś czas pokazywany skrawek rozgrywki zostanie udostępniony graczom, chcącym zakupić pierwszy tytuł na PlayStation 5.

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu