Przegląd State of Play Marzec 2019

0
Ubiegłej nocy PlayStation zaprezentowało pierwszą część State of Play, podczas którego ujawniono daty premier nadchodzących tytułów oraz zapowiedziano zupełnie nowe produkcje (głównie VR).

Pierwszym ogłoszonym tytułem jest Marvel’s Iron Man VR, którego premierę zaplanowano jeszcze na ten rok. Z krótkiej zapowiedzi wynika, że gracz wcieli się w superbohatera z perspektywy pierwszej osoby i obejmie kontrolę nad jego skafandrem.

Następnie PlayStation zaprezentowało nowy trailer zremasterowanej, kultowej wyścigówki Crash Team Racing Nitro Fueled. Ciekawostką może być fakt, że w trybie wieloosobowym będziemy mieli do dyspozycji Split-Screen.

Przegląd State of Play Marzec 2019

Jak już wspomniałam, PlayStation skupiło się na promocji tytułów VR. Oprócz Marvel’s Iron Man VR możemy spodziewać się między innymi:

No Man’s Sky Beyond – darmowy update do No Man’s Sky, póki co bez daty premiery

Blood&Truth – wiemy, że gra zadebiutuje 28 maja

Five Night’s at Freddy VR – kolejna odsłona znanej serii horrorów, jednak tym razem przedstawiona w wirtualnej rzeczywistości, ukaże się jeszcze tej wiosny

Bardzo ciekawym tytułem zapowiada się Concrete Genie, kierowany na PlayStation 4, jak również wspierający PlayStation VR. W krótkiej zapowiedzi poznajemy uzdolnionego artystycznie chłopca, znajdującego zaczarowany pędzel. Jego zadaniem będzie „odmalowanie” umierającego miasta. Przygoda rozpocznie się jesienią tego roku.

Przegląd State of Play Marzec 2019

Kolejną zapowiedzią jest Observation, klimatyczny thriller osadzony w kosmosie. Premiera 21 maja.

Oczywiście nie obyło się bez nowego traileru nadchodzącego już 26 kwietnia Days Gone oraz prezentacji gameplay’u najnowszego Mortal Kombat 11, którego premiera również zaplanowana jest na przyszły miesiąc. Oprócz tego zaprezentowano kilka mniejszych tytułów, w tym duża dawka gier wspierających PlayStation VR.

Gracze jednak nie kryją swojego rozczarowania marcowym Play of State. Świadczyć mogą o tym negatywne oceny na YouTube. Bez wątpienia największą zapowiedzią tej prezentacji jest Marvel’s Iron Man VR.


Źródło: youtube.com