Przedstawiamy zwiastun „Pajęczyny”

Wstrząsająca opowieść o chłopcu, który musi samotnie skonfrontować się z przerażającą demoniczną siłą. Inspirowana opowiadaniem Edgara Allana Poe.

Nawiedzony dom? A może koszmarna rodzinna tajemnica ukrywana przez najbliższych? Ośmioletni Peter musi zmierzyć się z dramatyczną prawdą.

Od dnia przeprowadzki do nowego domu ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji. Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice twierdzą, że chłopca dręczą jedynie wytwory własnej wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim jakąś straszną rodzinną tajemnicę.

Reżyseria: Samuel Bodin

Obsada: Lizzy Caplan (Iluzja 2, Fatalne zauroczenie – serial, Projekt: Monster, Rozterki Fleishmana – serial); Antony Starr (The Boys – serial, Prawdziwa historia, Gdybyś tu był, The Covenant); Woody Norman (C’mon C’mon, Nędznicy, Wojna o prąd); Cleopatra Coleman (Step Up 4 Revolution, Lekomania – serial).

Gatunek: horror

Produkcja: USA 2023

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu