Prezentacje postaci z Marvel Midnight Suns

Z okazji zbliżającej się premiery Marvel Midnight Suns, twórcy prezentują kolejne postaci z gry. 

Około 3 tygodnie temu, Firaxis Games, odpowiedzialne za tworzenie nowej gry z uniwersum Domu Pomysłów, rozpoczęło serię wideo prezentującą bohaterów, którymi będziemy mieli okazję pokierować w trakcie rozgrywki.

W tej mieszance gry turowej i karcianki przyjdzie nam wcielić się w Łowczynię, tajemniczą pogromczynię demonów, którą przy okazji będziemy mogli dostosować zarówno od strony rozgrywki jak i wizualnej. Pod naszym przywództwem będziemy mogli również zrzeszyć wiele kluczowych postaci z uniwersum Marvela. Do tej pory zaprezentowano już Kapitana Amerkę, Iron Mana, Spider-Man’a oraz Doktora Strange’a, a dzisiaj krótki zwiastun rozgrywki otrzymała Kapitan Marvel. Poza nimi, wiemy, że w grze pojawi się również Blade, Ghost Rider, Wolverine, Magik, Nico Minoru czy Scarlet Witch.

Graczom przyjdzie zmierzyć się z hordą demonów z Lilith na czele. Premiera gry została zapowiedziana na 7 października, bieżącego roku.

Bartłomiej Szary
Bartłomiej Szary
Gdyby nie został informatykiem, najprawdopodobniej zmieniłby imię na Ben i wyjechał na pustynną planetę. Chętnie chłonie wszystko co gwiezdnowojenne i marvelowe. Kolekcjoner gier (planszowych i wideo) oraz zestawów Lego z logiem Star Wars. Prywatnie, adopcyjny ojciec dwójki kociaków.

Popularne w tym tygodniu