Powstanie serial „Gotham Knights”?

Nad projektem ma pracować trzech scenarzystów serii Batwoman!

Jak podaje serwis Variety, stacja CW będzie mieć w swoim repertuarze serial Gotham Knights. 

Stać za nim będą: Natalie Abrams, James Stoteraux i Chad Fiveash. Stoteraux i Fiveash są producentami wykonawczymi serialu, a współproducentem wykonawczym jest Abrams. Greg Berlanti, Sarah Schechter i David Madden z Berlanti Productions będą również producentami wykonawczymi. Warner Bros. Television też macza w tym swoje palce.

Gotham Knights opiera się na postaciach stworzonych dla DC przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Nie jest to spinoff Batwoman, ani nie jest powiązany z nadchodzącą grą wideo o tym samym tytule.

Fabuła rozpoczyna się po zamordowaniu Bruce’a Wayne’a, jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszystkie są wrabiane w zabicie Mrocznego Rycerza.

Jako najbardziej poszukiwani przestępcy w mieście, ta zbuntowana banda odmieńców musi walczyć, by się oczyścić. Co z tego wyjdzie?

Miasto bez bohatera, który by je chronił, staje się jeszcze bardziej niebezpieczne, niż kiedykolwiek było. Jednak nadzieja pochodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc, ponieważ ta drużyna niedopasowanych uciekinierów stanie się kolejną generacją zbawicieli znanych jako tytułowi Rycerze Gotham.

Fiveash i Stoteraux są obecnie producentami wykonawczymi serialu Batwoman, którego trzeci sezon miał swoją premierę w październiku. Ich inne osiągnięcia to Gotham, Krypton i Pamiętniki wampirów.

ŹródłoVariety
GrafikaVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu