Powstanie nowa wersja „Plotkary”?

0
Wiele osób pamięta te słowa: XOXO I know You love me. Dzieje Blair, Chucka, Dana, Dana i Sereny śledziły miliony nastolatków, choć nie tylko, na całym świecie. Do nas również dotarła fala uwielbienia. Wprawdzie nie każdy sezon był ciekawy, w pewnym momencie twórcy przekombinowali, ale dostaliśmy zakończenie, na jakie czekaliśmy.

A wszystko zaczęło się od książek Cecily von Ziegesar należących do cyklu Plotkara. Wprawdzie serial bardzo szybko zmienił wydarzenia z powieści, jednak obie rzeczy cieszyły się swego czasu sporą popularnością. Tak dużą, że obecnie dochodzą nas wieści o powstaniu nowej wersji produkcji.

Powstanie nowa wersja „Plotkary”?
Kadr z serialu „Plotkara” The CW

Joshua Safran, który odpowiada za scenariusz do znanej nam wersji Plotkary, tworzy właśnie nową. Na pokładzie są również Josh Schwartz i Stephanie Savage. HBO Max zamówiło właśnie dziesięcioodcinkowy sezon nowej wersji znanej młodzieżowej produkcji.

Jak mówi Safran:

To było coś, o czym rozmawialiśmy – Josh, Stephanie i ja – od jakiegoś czasu, w kategorii czy to jest coś, co chcemy zrobić. Wszyscy tak bardzo kochamy oryginał, spędziliśmy nad nim sporo czasu i jest wielką częścią naszego życia. Gwiazdy znowu zaświeciły i Warner także jest bardzo nastawiony na ten projekt. Wydaje się, że to doskonały czas, by to zrobić.

Jak sądzicie, nowa wersja będzie równie dobra?