Powstanie animacja „The Green Hornet”. Zajmie się nią Kevin Smith

Jak donosi jeden z portali, powstanie animacja The Green Hornet, oparta na superbohaterze stworzonym w latach 30. ubiegłego wieku.

Kreskówka będzie osadzona w czasach współczesnych i ma należeć do gatunku produkcji familijnych. Fabuła ma śledzić losy i przygody nie tyle Green Horneta, co… jego dorosłego syna oraz córki oryginalnego pomagiera bohatera, Kato. Dwójka ta stworzy zespół, by zwalczać przestępczość w Century City. Dodatkowo będą mogli skorzystać z super zaawansowanego technologicznie samochodu o nazwie Black Beauty.

Mamy zamiar opowiedzieć historię dwóch Hornetów – przeszłego i przyszłego – którzy łączą pokolenia i czerpią inspirację z życia spędzonego na oglądaniu klasycznych kreskówek (…).

– mówi Kevin Smith.

Ciekawostką jest, że początkowo Smith miał napisać scenariusz do filmu live-action od Miramax o tym samym bohaterze, jednak produkcję anulowano. Niemniej Smith postanowił opublikować swój skrypt jako komiks, który był wydawany przez Dynamite Entertainment w latach 2010-2013. Warto również przypomnieć, że w 2011 roku ukazała się komedia aktorska o Green Hornet, gdzie główną rolę zagrał Seth Rogen.

Obecnie Kevin Smith i WildBrain szukają dla swojej produkcji domu wśród platform streamingowych.

ŹródłoComingsoon
GrafikaWallur
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu