Podjęto decyzję dotyczącą serialu „Manifest”

0
turbulencje manifest
Manifest to jeden z najnowszych seriali stacji NBC, swoją premierę miał, gdy rozpoczął się jesienno-zimowy okres wyświetlania produkcji telewizyjnych. Bardzo szybko uplasował się na wysokim miejscu, jeśli chodzi o oglądalność. Pomysł, dobór aktorów, budowanie napięcia – to tylko niektóre z elementów, jakie wpłynęły na pozytywny odbiór obrazu.

Pierwszy sezon dramatu z elementami fantastyki skupiał się na tajemniczym zaginięciu pasażerów lotu 828. W jednym momencie leci samolotem, w drugim zniknęli z radarów. Po jakimś czasie stwierdzono, że zapewne zginęli, i zaprzestano poszukiwań. Lata mijają, aż pewnego dnia zaginieni powracają – nie zestarzeli się nawet o dzień, dla nich bowiem minęła chwila. Widzimy, jak przyzwyczajają się do nowej sytuacji, obserwujemy również, w jakim kierunku zmierzają poszukiwania prawdy o nagłym zniknięciu.

Lisa Katz i Tracey Pakosta, osoby związane z NBC Entertainment, mówią:
[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”#cc2854″ class=”” size=”18″]W pierwszym sezonie Manifest odpowiedział na wiele pytań dotyczących tajemnicy lotu 828 i, mądrze, sprawił, że pojawiło się wiele nowych. Gratulacje dla Jeffa Rake’a, naszego producenta, obsady i załogi, którzy stworzyli niesamowicie uzależniającą serię z zniewalającymi bohaterami oraz złożonymi relacjami.[/perfectpullquote]

Podjęto decyzję dotyczącą serialu „Manifest”
Kadr z serialu „Manifest”

W obsadzie serialu pojawili się: Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina i Parveen Kaur.

Produkcja okazała się jedną z najlepiej oglądanych, dlatego nie zdziwi nikogo fakt, iż stacja NBC zdecydowała się na kontynuację przygody. Powstanie drugi sezon serialu, w którym pojawią się kolejne pytani.


Źródło: variety.com
Grafiki: NBC