Plany Wydawnictwa Nagle! na październik

Dziś mamy dla Was plany komiksowe na październik. Jak przedstawiają się zapowiedzi Wydawnictwa Nagle!?

11 października

Saint-Elme, tom 2

Plany Wydawnictwa Nagle! na październikZ pozoru spokojne, idyllicznie położone Saint-Elme kryje mroczne sekrety. Przekonuje się o tym detektyw Franck Sangaré, który realizując z pozoru proste zlecenie, zupełnie nieświadomie wywołuje lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.

Tak o pierwszym tomie Saint-Elme pisal Tomasz Bagiński: „Eksploracja szemranego podbrzusza małego miasteczka. Śmiech, absurd i ironia mieszają się z krwią, narkotykami i mrokiem w sposób niejednoznaczny i ludzki. Dobrze napisane, znakomicie „wyreżyserowane”, z dużą dbałością o postaci. Chce się czytać dalej”.

Dla fanów: Miasteczko Twin Peaks, Fargo.

Junkyard Joe

Plany Wydawnictwa Nagle! na październikKolejna po Geigerze odsłona cyklu o Nieznanej Wojnie autorstwa Geoffa Johnsa i Gary’ego Franka. Tym razem w zupełnie innej konwencji, bardziej kino nowej przygody, niż tradycyjne postapo. Współczesne prowincjonalne amerykańskie miasteczko, Muddy’ego Davisa, emerytowanego rysownika, który zasłynął gazetowym komiksem o robocie-żołnierzu zwanym Junkyard Joe, prześladują wspomnienia z wojny w Wietnamie. Niespodziewanie koszmary z przeszłości wracają, gdy tropiony przez grupę bezwzględnych zabójców pierwowzór komiksowego bohatera pojawia się w drzwiach domu Muddy’ego.

Dla fanów: E.T., Chappie, Iron Giant.

Luther Strode

Plany Wydawnictwa Nagle! na październikKlasyczna historia o bohaterze obdarzonym nadprzyrodzonymi mocami, ale w wyjątkowo krwawym i bezkompromisowym ujęciu. Główny bohater, Luther Strode, jest typowym nieśmiałym nastolatkiem, który dzięki znalezionemu w przypadkowym komiksie ogłoszeniu decyduje się rozpocząć sekretny program treningowy znany jako Metoda Herkulesa. W efekcie zyskuje nadludzką siłę, szybkość i zdolność błyskawicznej regeneracji ran. Staje się również celem ataków mrocznych i okrutnych sił, których głównym zadaniem jest strzeżenie sekretu Metody Herkulesa.

Ten komiks to przede wszystkim popis niezwyklego talentu i niczym nieskrępowanej wyobraźni Trada Moore’a, o którym głośno zrobilo się ostatnio dzięki autorskim wersjom przygód Silver Surfera i Dr. Strange.

Dla fanów: Kick-Ass, Maska, Misfits, Deadpool, Invincible.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu