Pierwsze spojrzenie na „Jurassic World: Dominion”

Universal Pictures i Amblin Entertainment ujawniły pierwszy zwiastun długo oczekiwanego filmu Colina Trevorrowa the Jurassic World: Dominion kontynuującego kultową już serię na podstawie książki Michaela Crichtona.

Ekskluzywny, pięciominutowy trailer na wyłączność Imax będzie wyświetlany przed każdym pokazem w kinach z wyżej wspomnianym system od tego piątku (25 czerwca). Piętnastosekundowa zapowiedź ukazuje różnorodne dinozaury z okresu kredowego, które do tej pory nie pojawiły się we wcześniejszych odsłonach serii.

Zgodnie ze słowami twórców:

„To pierwsze spojrzenie na Jurassic World: Dominion, które Colin i jego zespół stworzyli, nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widziałeś. Co więcej, po prostu nie ma lepszego miejsca do oglądania niż na ogromnym ekranie IMAX®. To naprawdę najlepsze doświadczenie dla fanów filmu”.

Specjalna zapowiedź The Jurassic World: Dominion ma na celu zapewnienie widzom poczucia ekscytującego widowiska. Widzowie mogą go traktować jako prolog do narracji nadchodzącego filmu, w którym opowiada o początkach tego, jak DNA dinozaurów po raz pierwszy zostało pobrane przez mitycznego komara. Twórcy obiecują również pokazać w nim oszałamiające sceny i przyspieszające tętno niespodzianki.

„Od dziecka chciałem zobaczyć dinozaury w ich naturalnym środowisku. Może zajęło to kilka dekad, ale z niewielką pomocą ILM, Universal i Amblin w końcu się udało. Ten zapowiedź to tylko rzut oka na film, który nakręciliśmy. To epickie świętowanie wszystkiego, co stworzyli Steven Spielberg i Michael Crichton, i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym ze światem następnego lata”.

Powiedział Trevorrow, dodając:

 „Ta sekwencja została stworzona, aby można ją było oglądać na największym możliwym ekranie. Na szczęście powracają kina IMAX, a na całym świecie widzowie wracaja do kin, filmy zbliżają nas do siebie. Myślę, że teraz potrzebujemy tego wspólnego doświadczenia… może bardziej niż kiedykolwiek”.

Jurassic World: Dominion zobaczymy ponownie gwiazdy poprzednich filmów: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jake Johnson, Omar Sy Daniella Pineda, Justice Smith i BD Wong. Przed nami również bardzo oczekiwany powrót oryginalnych gwiazd Parku Jurajskiego, Laury Dern, Sama Neilla, Jeffa Goldbluma i Campbella Scotta. Pojawią się także nowe postacie, w których wcielą się Mamoudou Athie, DeWanda Wise, Dichen Lachman, Scott Haze i Isabella Sermon.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu