Peacemaker dostanie swój własny serial?

Kolejna komiksowa postać doczeka się swojego własnego show? Wszystkie znaki na to wskazują. Jeden z bohaterów (antybohaterów?) DC Comics, znany z drużyny Suicide Squad pojawi się w serialu. Niebawem, bo już w 2021 roku, obejrzymy film, w którym się pojawi, w tę rolę wcieli się John Cena, ale na tym nie koniec.

HBO Max ma zamiar zrobić serial o bohaterze komiksów DC. Będzie w nim sporo humoru, ustalono także, że pierwszy sezon ma liczyć osiem odcinków. Co lepsze – John Cena także i w telewizyjnej produkcji wcieli się w tego protagonistę. Na całe szczęście, wiadomo bowiem, że w świecie DC bohaterowie lubią zmieniać twarze. Dosłownie.

To nie koniec wieści. James Gunn zarówno wyreżyseruje produkcję, jak i napisze do niej scenariusz. Prace na planie serialu mają się rozpocząć w następnym roku. Nie wiadomo więcej o obrazie, zapewne resztę obsady poznamy w niedalekiej przyszłości.

Gunn mówi:

Peacemaker to szansa na zagłębienie się w aktualnych problemach świata i pokazanie ich przez pryzmat tego superbohatera/antybohatera  i największego dupka na świecie. Jestem podekscytowany powiekszeniem The Suicide Squad i przeniesieniem tej postaci z filmowego uniwersum DC do serialu. I oczywiście możliwośią ponownej pracy z Johnem, Peterem i moimi przyjaciółmi w Warner Bros., to wisienka na torcie.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu