„Panic” – powstanie serial na podstawie książki Lauren Oliver

0
Lauren Oliver to autorka słynnej trylogii Delirium, która swego czasu była bardzo popularna wśród czytelników na całym świecie. Amazon postanowił jednak przenieść na mały ekran inną powieść tej pisarki.

Jak podaje portal DeadlineAmazon Studios zrealizuje serial na podstawie książki Lauren Oliver, Panika. Producentami wykonawczymi zostali Joe Roth (Czarownica, Alicja w Krainie Czarów) i Jeff Kirschenbaum.

W obsadzie serialu znaleźli się: Olivia Welch (jako Heather), Mike Faist (jako Dodge), Ray Nicholson (jako Ray) i Will Chase (jako Szeryf Kean).

"Panic" - powstanie serial na podstawie książki Lauren Oliver
Olivia Welch, Mike Faist, Ray Nicholson, Will Chase | Grafika: SpoilerTv

Wyobraź sobie senne, pogrążone w beznadziei miasteczko.
Wyobraź sobie dziewczynę, która nie wierzy, że może ją spotkać coś dobrego. Wyobraź sobie grę, w której każdy musi podjąć śmiertelne ryzyko, by wygrać wielką nagrodę – przepustkę do lepszego życia.

Ta gra to Panika. Nikt nie wie, kim są sędziowie, którzy wymyślają zadania i czuwają nad przebiegiem rywalizacji. Uczestnicy zostają zmuszeni do przesunięcia własnych granic, do wyjścia poza strefę bezpieczeństwa, do stawienia czoła najgłębszym lękom. Dziewczyna ma na imię Heather. Od zawsze pogardzała grającymi w Panikę. Ale kiedy jej chłopak odchodzi do innej, pełna wściekłości, bólu i rozpaczy zmienia swoje podejście i decyduje się przystąpić do rywalizacji. Nigdy nie spodziewała się, że to zrobi. Aż do tego lata.