„Outlander” będzie kontynuowany

Stacja Starz oficjalnie postanowiła dać zielone światło Outlanderowi na kolejny sezon.

Jak donoszą źródła, siódma seria najprawdopodobniej zostanie oparta na siódmej powieści Diany Gabaldon. Informacja pojawiła się nieco ponad miesiąc od startu zdjęć do nadchodzącego szóstego sezonu Outlandera.

Nad serialem wciąż ma pracować producent wykonawczy, Matthew B. Robert, który pełni także funkcję showrunnera.

Siódma odsłona przygód Jamiego i Claire ma liczyć dwanaście odcinków, na razie jednak nie mamy więcej informacji. Warto zatem przypomnieć, że w nadchodzącej serii ta dwójka musi walczyć o tych, których kochają, jednocześnie radząc sobie z życiem w kolonialnej Ameryce. Stworzenie domu w nowym świecie nie jest prostym zadaniem, szczególnie w dzikiej Północnej Karolinie, a jeszcze bardziej – w czasie dramatycznych przewrotów politycznych.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu