Oswald Cobblepot bohaterem kolejnego serialu HBO Max?

Nie tylko Marvel i Disney tworzą nowe seriale. Światło dzienne ujrzy również sporo produkcji będących ekranizacjami komiksów DC Comics. W przyszłości czeka nas chociażby spotkanie z granym przez Johna Cenę Peacemakerem, choć jego perypetie można obecnie obejrzeć na wielkim ekranie, HBO Max będzie miało dla nas także serial o tej postaci. A teraz okazuje się, że powstanie obraz o przygodach jeszcze jednego antagonisty. 

Mowa o jednym z przeciwników Batmana. Oswald Cobblepot to dość ciekawa i interesująca, ale również przerażająca, postać. Bliżej może być wam znany jako Penguin. I to właśnie on doczeka się swojego serialu.

Nowym Penguinem został niedawno Colin Farrell, którego zobaczymy w tej roli w filmie The Batman. Obecnie nie wiadomo, jednak czy Farell zagra również w tytule HBO Max. Historia ma opowiadać o wcześniejszym życiu antagonisty, zanim zaczął wojować z Batmanem. Kogo widzielibyście w roli Oswalda?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu