„Odwrotność nieodwzajemniona” Becky Albertalli – zapowiedź książki

0
Becky Albertalli powraca z nową pozycją. Jej premiera za kilka dni – 29 maja.

„Odwrotność nieodwzajemniona” Becky Albertalli – zapowiedź książkiBecky Albertalli, autorka, którą pokochały miliony czytelników wraca ze spin-offem zekranizowanego hitu Simon oraz inni homo sapiens.

Siedemnastoletnia Molly Peskin-Suso wie wszystko o nieodwzajemnionej miłości. Bez względu na to, ile razy jej siostra bliźniaczka, Cassie, powtarza jej by się ogarnęła, Molly nie może znieść myśli o odrzuceniu. Więc jest ostrożna. Grubaski muszą być ostrożne.

Potem na orbitę Cassie wchodzi śliczna nowa dziewczyna – Mina – i po raz pierwszy cyniczna bliźniaczka Molly jest zakochana. Tymczasem Molly zupełnie, ale to zupełnie przez to nie umiera z samotności – z wyjątkiem tej części, w której jednak umiera. Na szczęście przyjacielem Miny jest słodki hipster, z którym wszyscy starają się ją zeswatać. Jeśli Molly zdoła go poderwać, w końcu przeżyje swój pierwszy pocałunek oraz odzyska siostrę. Jest tylko jeden problem: współpracownik Molly, Reid. Nerd do tego super fan Tolkiena z karnetem na jarmark renesansowy. Absolutnie nie ma mowy, żeby Molly mogła się w nim zakochać. Prawda?

Odwrotność nieodwzajemnienia to zabawna i autentyczna powieść o siostrzeństwie, miłości i dojrzewaniu.