Nowy zwiastun „Wonder Woman 1984”

To jeden z filmów, na który czeka całkiem pokaźne grono widzów. Pierwsza część okazała się sporym zaskoczeniem, Wonder Woman zdobyła serca popkulturomaniaków. Kwestią czasu było powstanie kontynuacji przygód tej komiksowej bohaterki.

Podczas DC FanDome ujawniono kilka rzeczy dotyczących przyszłych projektów związanych z DC. Jedną z nowości okazała się zapowiedź produkcji o Wonder Woman, którą możecie obejrzeć poniżej.

Premiera Wonder Woman 1984 została ustalona na 2 października tego roku. Każdy ma nadzieję, że nie ulegnie ona znowu zmianie i będziemy mogli obejrzeć obraz DC. Co czeka główną bohaterkę? Kolejne starcia i odkrycie, że Steve nie jest taki martwy jak sądziła.

W filmie występują: Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Robin Wright i Connie Nielsen. Charles Roven, Deborah Snyder, Zack Snyder, Patty Jenkins, Gal Gadot oraz Stephen Jones zajęli się produkcją obrazu.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu