Nowości w HBO Max | 16 – 30 kwietnia

Już 27 kwietnia premiera serialu Max Original Miłość i Śmierć. Tego dnia będzie można obejrzeć aż trzy odcinki produkcji opartej na prawdziwej historii, która wstrząsnęła spokojną społecznością niewielkiego teksańskiego miasteczka. W rolę Candy Montgomery wcieliła się Elizabeth Olsen. 

Programy i seriale:
 • Turysta (The Tourist) – Cierpiący na amnezję Mężczyzna budzi się na australijskim odludziu. Musi wykorzystać posiadane wskazówki, żeby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość.
 • Królowe Berlina II (Para – We are King) – W poszukiwaniu swojego miejsca w życiu Rasaq, Hajra, Jazz i Fanta realizują swoje marzenia, próbując w końcu zarobić trochę pieniędzy. Jak daleko są w stanie się posunąć w imię swojej przyjaźni i przyszłości?
 • Barry IV – Finałowy sezon serialowej czarnej komedii HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles.
 • Batman: serial animowany III (Batman: The Animated Series) – Batman chroni ulice Gotham przed przestępcami zamieszkującymi jego ciemne zaułki. Jednak pewne nieporozumienia doprowadziły do upadku jego duetu z Robinem i do narodzin nowego bohatera miasta, Nightwinga.
 • Ktoś, gdzieś II (Somebody Somewhere) – Życie w rodzinie, nawet zabawnej, jest bardzo trudnym wyzwaniem. Sam i Joel cieszą się swoją wygodną rutyną, ale nic nie jest dane raz na zawsze.
 • Dave III – Dave wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową. Przemierzając Amerykę, on i jego zespół odkrywają z pierwszej ręki, jak różnorodny jest krajobraz kulturowy Stanów Zjednoczonych.
 • Miłość i śmierć (Love & Death) – Dwie chodzące do kościoła pary wiodą pozornie spokojne życie w małym miasteczku w Teksasie. Skrywają jednak sekrety, które prowadzą do tragedii.
 • Stamtąd II (From) – W drugim sezonie serialu zaczynają wychodzić na jaw sekrety dotyczące natury i przerażających początków miasta, podczas gdy życie jego mieszkańców pogrąża się w chaosie z powodu przybycia tajemniczych nieznajomych.
 • Kurczaki bez głów (Headless chickens) – Wypalony były piłkarz dostaje od losu drugą szansę i zakłąda własną agencję sportową.
Wybrane filmy:
 • Śmieszne strony (Funny Pages) – Robert jest licealistą i aspirującym rysownikiem, który postanawia odrzucić wygodę życia na przedmieściach. Chłopak rzuca szkołę i opuszcza dom, aby znaleźć nauczyciela i przyjaciela w postaci Wallace’a, byłego rysownika komiksów niskich lotów.
 • O ile mi wiadomo (As Far as I Know) – Denés i Nóra świętują upragnioną adopcję dziecka. Dochodzi jednak pomiędzy nimi do kłótni i postanawiają wrócić osobno do domu. Kobieta twierdzi, że w drodze powrotnej została zgwałcona, ale dziwne okoliczności tego wieczoru zaczynają wychodzić na jaw.
 • Daleki brzeg (A Far Shore) – Aoi opuszcza szkołę średnią, aby urodzić synka. Dziewczyna zaczyna pracować jako hostessa w nocnym klubie, podczas gdy jej mąż traci pracę i nie radzi sobie z obowiązkami rodzinnymi. Ich niedojrzałość i ciągłe walki prowadzą ich związek do kryzysu.
 • Kochanie, nie uwierzysz (Sweetie, You Won’t Believe It) – Dastan nie może znieść już ciągłych narzekań swojej ciężarnej żony i postanawia wybrać się z przyjaciółmi na ryby. Niestety ich spokój zostaje zakłócony przez serię nieprzewidzianych zdarzeń.
 • Nel i tajemnica kurokota (Pil’s Adventures) – Lia, bystra młoda sierota z Foggyborough przebiera się za księżniczkę i wyrusza na misję wbrew swojej woli. Historia, która wstrząśnie całym królestwem i nauczy Lię, że szlachetność można znaleźć w każdym człowieku.
 • Jerry Maguire – Tom Cruise jako cyniczny agent sportowy, który niespodziewanie przechodzi wewnętrzną przemianę i postanawia działać w zgodzie z zasadami moralnymi.
 • Supersamiec (Superbad) – Drogi dwóch nierozłącznych przyjaciół rozchodzą się, bowiem każdy z nich wybiera się do innego college’u. Przed nimi jednak jeszcze szalona impreza.
 • Ostatnie 10 lat (The Last 10 years) – Dwudziestoletnia Matsuri Takabayashi dowiaduje się, że zostało jej tylko dziesięć lat życia z powodu nieuleczalnej choroby. Postanawia nie analizować za bardzo swojego życia i nie zakochiwać się, ale na zjeździe szkolnym spotyka Kazuto Manabe.
 • Gdzie śpiewają raki (where the Crawdads Sing) – Thriller oparty na powieści Delii Owens o dziewczynie, która od dzieciństwa mieszka samotnie na bagnach Północnej Karoliny. Kiedy jej partner zostaje znaleziony martwy, kobieta staje się główną podejrzaną.
Dokumenty:
 • 30-metrowa fala II (100 Foot Wave) – Drugi sezon skupia się na Garrettcie i Nicole McNamarach, którzy zbliżają się do urzeczywistnienia swojego marzenia. Pokazuje też nowych surferów, którzy również marzą o pokonaniu 100-metrowej fali w Nazaré.
 • De Palma – Dokument przedstawia pięćdziesięcioletnią karierę znanego filmowca Briana De Palmy. Dzięki archiwalnym materiałom i wywiadom z samym twórcą film daje intrygujący wgląd w życie jednego z największych hollywoodzkich reżyserów.
 • Dom dla psa IV (The Dog House) – Serial dokumentalny opowiada o organizacji charytatywnej Wood Green z Godmanchester. Podąża za pracą personelu, który z zaangażowaniem zajmuje się łączeniem bezdomnych psów z potencjalnymi nowymi właścicielami.
 • Dom Hammerów – mroczne tajemnice (House of Hammer) – Szokujący hollywoodzki skandal burzy idealną fasadę rodziny Hammerów. Od zarzutów gwałtu przeciwko Armiemu Hammerowi po oszustwa jego pradziadka, mroczne sekrety rodziny wreszcie wychodzą na światło dzienne.
 • Papier i klej (Paper & glue) – Od wczesnych nielegalnych graffiti po monumentalny portret osadzony na ścianie granicznej USA i Meksyku, obraz wykorzystuje moc sztuki opartej na współpracy, by podnosić na duchu społeczności i inspirować je do wyrażania siebie.
ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu