„Nieustraszony Szpak #02 – Nieczysty” – komiksowa nowość

Czas na dzisiejszą nowość komiksową. Ultimate Comics ma dla was drugi tom Nieustraszonego SzpakaNieczystego. Od dziś w sprzedaży i to w trzech wariantach okładkowych. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ i możecie wybrać, która okładka najbardziej przypadła wam do gustu i tę wersję zakupić.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

„Nieustraszony Szpak #02 – Nieczysty” – komiksowa nowośćPolski student-superbohater Nieustraszony Szpak stawia czoła swojemu pierwszemu poważnemu przeciwnikowi!

Szymon próbuje okiełznać swoje nadludzkie moce. Po raz pierwszy zakłada kostium i niemal od razu zostaje rzucony na głęboką wodę – musi zmierzyć się ze zdeformowanym psychopatą nazywającym siebie Śmiercią… Czy da sobie radę? Jakie piętno jego heroiczne hobby odciśnie na życie prywatne? Czy opinia publiczna go pokocha, czy znienawidzi?

+ kolejna część przygód Wilczura – tajemniczego mężczyzny bez pamięci, który stara się przetrwać na Dworcu Centralnym w Warszawie.

+ trzeci komiks niespodzianka!

„Nieustraszony Szpak #02 – Nieczysty” – komiksowa nowość
@Ultimate Comics

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu