Nie żyje Warren Appleby – koordynator efektów specjalnych „Titans”

0
Członek załogi serialu Titans – Warren Appleby zmarł w czwartek w wyniku incydentu podczas próby w zakładzie efektów specjalnych w Toronto.

Watten Appleby był koordynatorem do spraw efektów specjalnych w serialu Titans. Członek załogi DC Universe zmarł w wyniku incydentu podczas próby w zakładzie efektów specjalnych w Toronto. Wyczyn, w którym wykorzystywany był samochód, skończył się tragicznie dla Appleby’a. Kawałek pojazdu niespodziewanie oderwał się i uderzył koordynatora.

Jesteśmy wstrząśnięci i zdruzgotani śmiercią naszego kolegi, koordynatora efektów specjalnych Warrena Appleby, po wypadku, który miał miejsce w zakładzie efektów specjalnych podczas przygotowań i testów do nadchodzących zdjęć do serialu.

– powiedział rzecznik Warner Bros.

Warren był uwielbiany przez wszystkich, którzy z nim pracowali podczas imponującej, 25-letniej kariery w telewizji i filmach. Producenci wykonawczy wraz ze wszystkimi członkami załogi Titans, Warner Bros. Television Group oraz DC Universe pragną wyrazić najgłębsze kondolencje i serdeczną miłość oraz wsparcie dla rodziny i przyjaciół Warrena w tym najtrudniejszym dla nich czasie.

Produkcja drugiego sezonu serialu została wstrzymana na dwa dni.