„Metal:Hellsinger” – walka z bossem na pierwszym gameplayu

0
Chociaż Metal:Hellsinger wyjdzie dopiero w przyszłym roku to wiele czasu od pierwszej zapowiedzi do prezentacji pełnoprawnej rozgrywki.

O Metal: Hellsinger pisałem dla was zaledwie kilka dni temu. Jednak przypomnę, że jest to nowy heavymetalowy shooter od studia The Outsiders, którego trzonem są reżyser drugiego Paydaya i główny designer Battlefielda 3 i Bad Company 2. Gra ma się ukazać dopiero w przyszłym roku zarówno na starej, jak i na nowej generacji konsol, jednak niektóre redakcje mogą już teraz sprawdzić jak Metal Hellsinger prezentuje się w ruchu.

Dlatego w Sieci można już znaleźć pierwsze, niewyreżyserowane pokazy rozgrywki. Ponadto redakcja IGN ujawniła, że w kampanii w roli narratora usłyszymy Troya Bakera, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednak to nie jedyna postać dużego kalibru, ponieważ na materiałach można usłyszeć także Jennifer Hale, aktorkę znaną zarówno fanom gier, jak i filmów oraz seriali animowanych z takich produkcji jak Diablo III, Spider-Man: The Animated Series czy serii Metal Gear Solid.