„Metal: Hellsinger” to heavymetalowy FPS, który zmierza na nową generację

0
Fani klasycznych, arenowych shooterów mogą się przygotowywać na nową generację konsol. Właśnie zapowiedziano Metal: Hellsinger, który powinien spełnić te oczekiwania.

Metal:Hellsinger to nazwa, która prawdopodobnie nic wam nie mówi, podobnie jak studio The Outsiders, którego założycielami są David Goldfarb i Benjamin Cousins. Wcześniej pracowali nad takimi grami jak Battlefield Bad Company 2, Battlefield 3 i Payday 2.

Ich projekt będący grą akcji z elementami skradania, osadzoną w czasach wikingów został skasowany i Metal: Hellsinger to nowy FPS, w którym poruszamy się i zabijamy demony w rytm metalowej muzyki.

 

Autorzy zadbali, aby ta stała na wysokim poziomie, ponieważ swoich głosów udzielają m.in. Alissa White-Gluz z Arch Enemy, Matt Heafy z Trivium, Björn Strid ze szwedzkiego Soilwork i Mikael Stanne z Dark Tranquillity.

Co ciekawe, gra oprócz trybu multiplayer będzie posiadać także kampanie dla pojedynczego gracza, tryb wyzwań polegający na zabiciu jak największej ilości demonów w rytm danej piosenki. Metal:Hellsinger jest tytułem, który ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz komputerach osobistych, lecz dopiero w przyszłym roku.