Megan Fox vs lwy zabójcy – czyli nowy zwiastun filmu „Rogue”

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun filmu akcji Rogue z Megan Fox w roli głównej. Oficjalnie produkcja ma pojawić się w wersji cyfrowej i VOD w piątek 28 sierpnia oraz na Blu-ray i DVD we wrześniu bieżącego roku.

W Rogue zobaczymy Fox w nietypowej odsłonie, jako zaprawionego w bojach najemnika. Główną bohaterką jest Samantha O’Hara (Fox), która wraz ze swoim zespołem zostaje wysłana w odległy region Afryki, aby odbić zakładnika z rąk rebeliantów. Jednak, kiedy misja kończy się niepowodzeniem, a cały plan spala na panewce, okazuje się, że brutalny gang rebeliantów to niejedyny problem, który napotkają najemnicy. By przeżyć i wrócić bezpiecznie do domu będą musieli zmierzyć się także z hordą wygłodniałych lwów-ludojadów.

W obsadzie filmu zobaczymy Megan Fox, Philipa Winchestera, Calli Taylor, Jessicę Sutton, Lee-Anne Liebenberg i Brandona Aureta. Na kamerą staną angielski reżyser M.J. Bassett (Silent Hill: Apokalipsa, Ash kontra martwe zło).

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu